Makenex s.r.o.

Sídlo firmy, velkoobchod a maloobchod VESELÝ-KUTIL Mošnov 130, 742 51

Společnost Makenex s.r.o ., ve vlastnictví jediného jednatele,  působícího v oboru instalatérství a topenářství od roku 1994 , se zabývá realizací ucelených dodávek a montáží technických zařízení budov, tj. ústřední vytápění, zdravotně technické instalace, plynová vedení, přípojky inženýrských sítí, výroba a montáže potrubí stabilního hasicího zařízení, výroba lehkých a středně těžkých ocelových konstrukcí, prášková lakovna a projektová činnost.

Zajišťujeme kompletní realizaci zakázek se zaručenou kvalitou a s možností individuálního přístupu k Vašim požadavkům na základě smluvního vztahu. Spokojenost zákazníků bereme, jako dílčí bod dlouhodobé prosperity naší firmy.

V místě sídla firmy (Mošnov 130), se nachází kamenná prodejna nesoucí název VESELÝ KUTIL se stejnojmenným e-shopem – se zaměřením na vodu, topení, plyn, sanitu, dále na sortiment pro dům a zahradu, ale také elektro nářadí, zednické pomůcky, drobné ruční nářadí a jiné.

Velkoobchod Makenex  nabízí široký sortiment zboží se zaměřením na vodu, topení, plyn, sanitu, vše pro dům a zahradu, elektrické a ruční nářadí, zednické a ruční nářadí, pomůcky pro úklid a domácnost, technickou drogerii, barvy laky, ale i hutní materiál, stavební materiály všeho druhu a jiné

Kovovýroba, prášková lakovna, výroba sprinkler Petřvaldík 82, Petřvald 742 60