Zabýváme se výrobou potrubních rozvodů stabilních hasicích zařízení, vodní, pěnové, plynové, dle legislativy ČR, EU. Prefabrikovaná výroba SHZ potrubí včetně předvýrobní přípravy, výroba na robotickém centru. Povrchová ochrana práškovým lakováním provedena vlastní lakovnou. Zajistíme také expedici / dopravu v rámci EU.

Robotické centrum

  • zajišťuje přesné provedení díry v požadovaném místě a následné navaření zvoleného návarku s provedením číselného popisu trubky.
  • složeno ze dvou robotických ramen, s plazmovým a svařovacím hořákem, pneumatického svěráku a laserového kříže. Ovládání přes dotykovou konzoli.

Ruční svařování

svařování standardních i atypických kusů, několik svařovacích stanovišť s certifikovanými svářeči CO2

Povrchová ochrana/ předúprava

provádíme chemické odmaštění v mycím boxu fosfátovým roztokem o teplotě 50-60°C vysokotlakou tryskou, s následným oplachem čistou vodou a osušením v plynové peci. Následně se provede práškové lakování polyesterovým práškem, s UV ochranou. Maximální lakovaná délka potrubí 6,6m, váha 1000kg.

Expedice / doprava

Potrubí je baleno do typizovaných balíků o šíři 0,8m, délka 6,0m a max.výšky 1,0m. Konce potrubí jsou zabaleny do smršťovací folie, případně jsou uzavřeny plastovou zátkou dle požadavků zákazníka. Každý expedovaný balík je označen průvodním listem + seznam pozic v každém balíku. Zajišťujeme také autodopravu do místa vykládky po celé EU.