Zabýváme se výrobou potrubních rozvodů stabilních hasicích zařízení, vodní, pěnové, plynové, dle legislativy ČR, EU a standardů VdS, NFPA, FM Global. Prefabrikovaná výroba SHZ potrubí včetně předvýrobní přípravy, výroba na robotickém centru. Povrchová ochrana práškovým lakováním provedena vlastní lakovnou. Zajistíme také expedici / dopravu v rámci EU.

Robotické centrum

  • zajišťuje přesné provedení díry v požadovaném místě a následné navaření zvoleného návarku s provedením číselného popisu trubky.
  • složeno ze dvou robotických ramen, s plazmovým a svařovacím hořákem, pneumatického svěráku a laserového kříže. Ovládání přes dotykovou konzoli.

Ruční svařování

  • svařování standardních i atypických kusů, několik svařovacích stanovišť s certifikovanými svářeči CO2

Povrchová ochrana/ předúprava

provádíme chemické odmaštění v mycím boxu fosfátovým roztokem o teplotě 50-60°C vysokotlakou tryskou, s následným oplachem čistou vodou a osušením v plynové peci. Následně se provede práškové lakování polyesterovým práškem, s UV ochranou. Maximální lakovaná délka potrubí 6,6m, váha 1000kg.

Expedice / doprava

Potrubí je baleno do typizovaných balíků o šíři 0,8m, délka 6,0m a max.výšky 1,0m. Konce potrubí jsou zabaleny do smršťovací folie, případně jsou uzavřeny plastovou zátkou dle požadavků zákazníka. Každý expedovaný balík je označen průvodním listem + seznam pozic v každém balíku. Zajišťujeme také autodopravu do místa vykládky po celé EU.